Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance 370

Rozměry
Šířka
280
Profil
70
Průměr
R16
112/109A8/B
TL

Unikátní ramenní konstrukce pneumatik Alliance 370 zajišťuje nejlepší energetickou účinnost a velmi dlouhou životnost. Vysoká nosnost a nízký tlak pneumatik, ideální pro ochránění půdy a plodin před poškozením. Speciální pryžová...
Více informací

370
6 857 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Unikátní ramenní konstrukce pneumatik Alliance 370 zajišťuje nejlepší energetickou účinnost a velmi dlouhou životnost. Vysoká nosnost a nízký tlak pneumatik, ideální pro ochránění půdy a plodin před poškozením. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 370 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneumatika Alliance 370 je široká radiální pneumatika pro vysoce výkonné traktory pracující v těžkých podmínkách a na polích. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Hluboká trakce dezénu pneumatik, radiální konstrukce, široká stopa.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru