Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 380

Rozměry
Šířka
800
Profil
60
Průměr
R32
185D
TL STEEL BELTED

Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 380 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneumatika Alliance 380 poskytuje vynikající přilnavost, stabilitu stroje a lepší samočistění, navíc ocelová...
Více informací

380
93 389 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 380 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneumatika Alliance 380 poskytuje vynikající přilnavost, stabilitu stroje a lepší samočistění, navíc ocelová konstrukce účinně zabraňuje průrazům a umožňuje rovnoměrné rozložení namáhání půdy, čímž dochází ke snížení jejímu zhutňování. Také ve verzi s ocelovým kordem. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 380 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Pneumatika Alliance 380 je určena na použití v poli i na silnici. Pneumatika Alliance 380 izraelského výrobce nabízí velmi dobrou trakci v obou směrech s nesměrovým dezénem, výborné samočisticí schopnosti a dlouhou životnost.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru