Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 380 Industrial HD

Rozměry
Šířka
650
Profil
65
Průměr
R30.5
181D
TL

Pneumatika Alliance 380 Industrial HD poskytuje vynikající přilnavost, stabilitu stroje a lepší samočistění, navíc ocelová konstrukce účinně zabraňuje průrazům a umožňuje rovnoměrné rozložení namáhání půdy, čímž dochází ke snížení jejímu...
Více informací

380 Industrial HD
90 239 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance 380 Industrial HD poskytuje vynikající přilnavost, stabilitu stroje a lepší samočistění, navíc ocelová konstrukce účinně zabraňuje průrazům a umožňuje rovnoměrné rozložení namáhání půdy, čímž dochází ke snížení jejímu zhutňování. Pneumatika izraelského výrobce nabízí velmi dobrou trakci v obou směrech s nesměrovým dezénem, výborné samočisticí schopnosti a dlouhou životnost. Také ve verzi s ocelovým kordem. Implementní pneumatika Alliance 380 je určena na použití v poli i na silnici. Pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru