Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance 385

Rozměry
Šířka
650
Profil
85
Průměr
R38
173/170A8/D
TL

Pneu Alliance 385 je určena pro ty, co potřebují všestrannou a spolehlivou pneumatiku. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 385 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání....
Více informací

385
82 841 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneu Alliance 385 je určena pro ty, co potřebují všestrannou a spolehlivou pneumatiku. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 385 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Traktorová pneumatika Alliance 385 svojí radiální konstrukcí umožňuje pohodlnou jízdu na všech terénech s výraznou úsporou paliva. Pneumatika Alliance 385 izraelského výrobce nabízí velmi dobrou trakci v obou směrech s nesměrovým dezénem, výborné samočisticí schopnosti a dlouhou životnost. Traktorová pneumatika Alliance 385 je ideální pro zpracování půdy, pro těžké zemědělské práce a v některých rozměrech i pro použití do vinic. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 385 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Vyztužená patka a dezén pneumatiky pro dlouhou životnost.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru