Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 388

Rozměry
Šířka
800
Profil
50
Průměr
R34
168D
TL

Mírný trakční směrový vzorek pneumatik Alliance 388 poskytuje vynikající grip a efektivní samočistění. Vysoká nosnost pneumatik i při nízkém tlaku vzduchu umožňuje vynikající šetrnost k půdě. Všestranné flotační pneumatiky Alliance...
Více informací

388

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Mírný trakční směrový vzorek pneumatik Alliance 388 poskytuje vynikající grip a efektivní samočistění. Vysoká nosnost pneumatik i při nízkém tlaku vzduchu umožňuje vynikající šetrnost k půdě. Všestranné flotační pneumatiky Alliance 388 pro různé použití se středním objemem úložného prostoru. Pneu Alliance 388 jsou vhodné pro zemědělské využití od rozmetadel až po speciální přívěsy (např. pro výrobu cukrové třtiny a náčiní). Trakční profil s překrývajícím se středním profilem pro optimální jízdní komfort a dobré samočištění. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 385 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 388 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Hustota výstupků dezénu kolem pneumatiky Alliance 388 umožňuje hladký a efektivní přepravu po silnicích. Velká plocha pro styk se zemí, silné zaoblené výstupky a nízký tlak v pneumatikách slibují nízký tlak na půdu a tím minimalizují zhutnění a poškození půdy. Vyztužení ocelovým kordem poskytuje dodatečnou ochranu před prořezáním.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru