Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 390 Industrial HD

Rozměry
Šířka
750
Profil
60
Průměr
R30.5
190D
TL

Pneu Alliance 390 Industrial je ideální pneumatika s ocelovým kordem. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 390 Industrial HD chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Dlouhá životnost pneumatik...
Více informací

390 Industrial HD

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneu Alliance 390 Industrial je ideální pneumatika s ocelovým kordem. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 390 Industrial HD chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Dlouhá životnost pneumatik Alliance 390 Industrial HD. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 390 Industrial HD poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Blokový profil pro klidné jízdní vlastnosti. Vhodné pro delší transport a použití na loukách a pasekách. Vyztužení ocelovým kordem poskytuje dodatečnou ochranu před prořezáním. Pneu Alliance 390 Industrial HD jsou pneumatiky pro bagry, rypadla a exkavátory.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru