Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 390 SB

Rozměry
Šířka
800
Profil
45
Průměr
R26.5
177D
TL

Nízký valivý odpor pneumatik Alliance 390 SB pro minimální spotřebu paliva. Blokový profil Alliance 390 SB pro klidné jízdní vlastnosti při delších jízdách po cestě a přejezd loukami a pasekami,...
Více informací

390 SB
81 715 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nízký valivý odpor pneumatik Alliance 390 SB pro minimální spotřebu paliva. Blokový profil Alliance 390 SB pro klidné jízdní vlastnosti při delších jízdách po cestě a přejezd loukami a pasekami, šetrný k půdě. Ideální flotační radiální pneumatiky Alliance 390 SB s ocelovým kordem vhodné pro delší transport a použití na loukách a pasekách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 390 SB chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Vyztužení ocelovým kordem pro vysokou nosnost a zlepšenou stabilitu. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 390 SB poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Velká hloubka profilu pneumatik pro dlouhou životnost.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru