Vážení zákazníci, v pátek 25.6. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů uzavřena. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance 570

Rozměry
Šířka
500
Profil
85
Průměr
R24
171A8
TL

Dezén pneumatik Alliance 570 umožňuje silnou přilnavost a vysokou trakci na měkkém povrchu, stejně jako komfortní práci na tvrdých površích. Pneumatika Alliance 570 je ideální radiální pneumatika pro zemědělské, průmyslové...
Více informací

570

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dezén pneumatik Alliance 570 umožňuje silnou přilnavost a vysokou trakci na měkkém povrchu, stejně jako komfortní práci na tvrdých površích. Pneumatika Alliance 570 je ideální radiální pneumatika pro zemědělské, průmyslové a stavební práce. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 570 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Pevná konstrukce vyztužená ocelovými pásy umožňuje vyšší rychlost vozidla. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 570 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru