Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance 885

Rozměry
Šířka
650
Profil
55
Průměr
R26.5
170D
TL

Zaoblená ramena pneumatiky Alliance 885 umožňují dobré šetření rostlin a půdy. Nízkým valivým odporem se snižuje spotřeba paliva. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 885 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a...
Více informací

885

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zaoblená ramena pneumatiky Alliance 885 umožňují dobré šetření rostlin a půdy. Nízkým valivým odporem se snižuje spotřeba paliva. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance 885 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Určené na použití na poli s dobrými samočisticími vlastnostmi. Velký střední dezén Alliance 885 pro pohodlné jízdní vlastnosti. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance 885 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Textilní, radiální, flotační pneumatiky Alliance 885 na lehké použiti na vlečkách, sklápěčkách, přepravních vozidlech na siláž a sečku, balíkovacím lise a dalších jiných tahaných zemědělských přístrojích.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru