Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Agriflex 354

Rozměry
Šířka
IF 380
Profil
80
Průměr
R38
149D
TL

Kultivační pneumatika Alliance Agriflex 354 poskytuje vynikající samočistící schopnost a vyšší nostnost při standardním tlaku. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Agriflex 354 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky...
Více informací

Agriflex 354
38 209 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Kultivační pneumatika Alliance Agriflex 354 poskytuje vynikající samočistící schopnost a vyšší nostnost při standardním tlaku. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Agriflex 354 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Společně se všemi výhodami standardních pneumatik pro pohon traktorů R-1W od Alliance nabízí nové pneumatiky IF 354. Nový pokročilý systém AGRIFLEX 354 IMPROVED FLEXION (IF) je navržen tak, aby nesl stejná zatížení jako standardní radiální pneumatika pro traktory, ale při nižších tlacích nebo přenášel až o 20% vyšší zatížení při stejném tlaku. Kultivační pneumatika Alliance Agriflex 354 je určena na postřikovací stroje. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agriflex 354 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru