Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Agriflex 372

Rozměry
Šířka
IF 710
Profil
85
Průměr
R38 CFO
178D
TL

Vhodné pro kombajny pro cyklické použití na poli (CFO=Cyclic Field Operation). Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agriflex 372 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Vynikající...
Více informací

Agriflex 372
141 392 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Vhodné pro kombajny pro cyklické použití na poli (CFO=Cyclic Field Operation). Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agriflex 372 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Vynikající šetření půdy, zlepšená trakce, a tím snížená spotřeba paliva. 40 % vyšší nosnost při stálém tlaku vzduchu anebo 40 % nižší tlak vzduchu při stejné zátěži oproti standardním pneumatikám. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Agriflex 372 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. IF pneumatiky Alliance Agriflex 372 pro traktory v horním rozsahu výkonu (od přibližně 220 koní).

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru