Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Agriflex 372+

Rozměry
Šířka
VF 710
Profil
60
Průměr
R42
161D
TL

Model R-1W zajišťuje vynikající přilnavost a dlouhou životnost pneumatik Alliance Agriflex 372+ na tvrdých plochách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Agriflex 372 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky...
Více informací

Agriflex 372+

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Model R-1W zajišťuje vynikající přilnavost a dlouhou životnost pneumatik Alliance Agriflex 372+ na tvrdých plochách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Agriflex 372 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Nabízí značně rozsáhlou stopu, která vede k nízkému zhutnění půdy a pohodlné jízdě pro řidiče. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agriflex 372+ poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pokročilá konstrukce AGRIFLEX 372+ vylepšená ohebnost (IF), která je navržena se zvýšenou flexibilitou bočnic, umožňuje pneumatice Alliance Agriflex 372+ vydržet až o 20% větší zatížení při stejném tlaku ve srovnání se standardními traktorovými radiálními pneumatikami. Větší stopa umožňuje vysokou trakci, snižuje náklady na palivo a zvyšuje celkovou provozní produktivitu.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru