Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Agristar 365

Rozměry
Šířka
710
Profil
70
Průměr
R38
174/171A8/D
TL

Dezén pneumatik Alliance 365 Agristar je představitel moderní rodiny radiálních zemědělských pneumatik s nízkým poměrem stran. Vysoké objemy pneumatik Alliance 365 Agristar a nízký hustící tlak zaručuje vysoké trakční schopnosti...
Více informací

Agristar 365

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dezén pneumatik Alliance 365 Agristar je představitel moderní rodiny radiálních zemědělských pneumatik s nízkým poměrem stran. Vysoké objemy pneumatik Alliance 365 Agristar a nízký hustící tlak zaručuje vysoké trakční schopnosti a vysokou ochranu půdy a plodin. Traktorová pneumatika Alliance 365 Agristar je ideální pro zpracování půdy, pro těžké zemědělské práce a v některých rozměrech i pro použití do vinic. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Agristar 365 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Pevná kostra a tuhé pásy znamenají dlouhou životnost těchto pneumatik. Elastické a vysoké výčnělky spolu s jejich ideálním počtem zaručují vysoké samočisticí schopnosti. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agristar 365 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru