Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Agristar 378 XL

Rozměry
Šířka
900
Profil
55
Průměr
R38
181/178A8/D
TL

Pneumatiky určené na všestranné účely použití. Vyvinutý a ovlivněný metodou nové generace pneumatik (IF a VF), Agristar 378 XL poskytuje velmi dobrý výkon při cenové úrovni standardních pneumatik. Pneumatiky Agristar...
Více informací

Agristar 378 XL
133 857 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky určené na všestranné účely použití. Vyvinutý a ovlivněný metodou nové generace pneumatik (IF a VF), Agristar 378 XL poskytuje velmi dobrý výkon při cenové úrovni standardních pneumatik. Pneumatiky Agristar 378 XL s velkým objemem pro vysokovýkonné traktory od přibližně 200 koní a kombajny. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Agristar 378 XL chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Komfortní jízdní vlastnosti na cestě a vysoká trakce ve spojení s velmi dobrým samočištěním při použití na poli. Specifický dezén běhounu a konstrukce pneumatik Agristar 378 XL umožňuje použití k různým účelům. Vyztužené ocelovým kordem pro dodatečnou stabilitu, ochranu před prořezáním a velkou styčnou plochu. Nová směs gumy pro delší životnost a pružné bočnice (pro přizpůsobení tlaku vzduchu). Nový Agristar 378 XL je určen pro použití na traktory s vysokým výkonem, kombajny / harvestory, velké vozy, rozmetadla a postřikovače. Dlouhá životnost běhounu je zajištěna speciálním moderním kaučukem a spolu s odolnými a elastickými bočnicemi přispívá k dlouhé životnosti pneumatiky. Silné textilní pouzdro, vyztužené pevnými pásy, zaručuje stabilní rozměry pneumatik Agristar 378 XL, vysokou ochranu proti propíchnutí a velkou plochu pro styk pneumatik s půdou. Vzorek běhounu pneumatik Agristar 378 XL a výstupky jsou navrženy tak, aby umožňovaly pohodlný a hladký provoz na tvrdých površích, spolu s vysokou trakcí a vynikajícími schopnostmi samočištění. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agristar 378 XL poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru