Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní

Alliance Agro Forestry 333

Rozměry
Šířka
520
Profil
85
Průměr
R42
162/159A8/B
TL

Vynikající ochrana pneumatik před prořezáním a propíchnutím. Nově vyvinuté lesní pneumatiky série 85, Alliance Agro Forestry 333 pro traktory používané v lese. Široký ocelový kord (od ramena k ramenu). Vynikající...
Více informací

Agro Forestry 333

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Vynikající ochrana pneumatik před prořezáním a propíchnutím. Nově vyvinuté lesní pneumatiky série 85, Alliance Agro Forestry 333 pro traktory používané v lese. Široký ocelový kord (od ramena k ramenu). Vynikající ochrana před prořezáním a propichnutím. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Agro Forestry 333 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Traktorová pneumatika Alliance Agro Forestry 333 určená do lesů pro traktory a vyvážečky. 25 % větší hloubka profilu v porovnaní se standardními pneumatikami R-1 pro dlouhou životnost a vysokou trakci i za velmi mokrých podmínek použití. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Agristar 378 XL chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Dezén Alliance Agro Forestry 333 je klasická pneumatika nejvíce užívaná u lesních traktorů. Vysoká nosnost a odolnost pneu Alliance Agro Forestry 333 je dána i díky ocelovému kordu pneumatiky! Pneumatika Alliance Agro Forestry 333 má silnou nylonovou vrstvu, ocelový kord a vyztužené boční stěny. 25 % větší hloubka profilu v porovnání se standardními pneumatikami R-1 pro dlouhou životnost a vysokou trakci i za velmi mokrých podmínek použití. Masivní jádro patky a vysoký obal kordů. Masivní jádro patky a vysoký obal kordů. Široký ocelový kord (od ramena k ramenu).

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru