Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktorová

Alliance Farm Pro 324

Rozměry
Šířka
9.50
Profil
-
Průměr
R20
101A8
TT 6PR

Pneumatika Alliance Farm Pro 324 vyniká i díky speciálnímu zahnutí zubů. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Farm Pro 324 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání....
Více informací

Farm Pro 324

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance Farm Pro 324 vyniká i díky speciálnímu zahnutí zubů. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Farm Pro 324 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneu Alliance Farm Pro 324 je určená pro veškeré téžké práce. Samočistící žebra se sklonem 45° jsou speciálně navržená tak, aby se dosáhlo vysoké trakce a dlouhé životnosti pneumatiky Alliance Farm Pro 324 při nasazení v těžkých pracovních podmínkách, a to samozřejmě jak na silnici, tak v terénu. Série pneumatik Farm Pro 324 byla vyvinuta speciálně pro zemědělské traktory střední třídy. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Farm Pro 324 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Ty poskytují extrémně vysoký jízdní komfort s velice dobrým záběrem a dlouhou životností. Nově vyvinutá plocha mezi zuby též zaručí účinné samočištění pneumatiky.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Nahoru