Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Farm Pro 842

Rozměry
Šířka
280
Profil
85
Průměr
R20
112/112A8/B
TL

Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Farm Pro 842 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Vysoký jízdní komfort s velice dobrým záběrem a dlouhou životností. Pneumatika...
Více informací

Farm Pro 842

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Farm Pro 842 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Vysoký jízdní komfort s velice dobrým záběrem a dlouhou životností. Pneumatika Alliance Farm PRO 842 je moderní radiální pneumatika pro traktory střední třídy pro zpracování půdy, polní a silniční dopravu. Pevná kostra a tuhé pásy znamenají dlouhou životnost těchto pneumatik. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Farm Pro 842 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Vysoké objemy pneumatik Alliance Farm PRO 842 a nízký hustící tlak zaručuje vysoké trakční schopnosti a vysokou ochranu půdy a plodin Elastické a vysoké výčnělky spolu s jejich ideálním počtem zaručují vysoké samočisticí schopnosti pneumatiky.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru