Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Farm Pro 845

Rozměry
Šířka
300
Profil
70
Průměr
R20
120/120A8/B
TL

Nově vyvinutá plocha mezi zuby pneumatik Alliance Farm Pro 845 zaručuje účinné samočištění. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Farm Pro 845 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí....
Více informací

Farm Pro 845
6 731 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nově vyvinutá plocha mezi zuby pneumatik Alliance Farm Pro 845 zaručuje účinné samočištění. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Farm Pro 845 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Farm Pro 845 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Alliance Farm PRO 845 je moderní radiální pneumatika pro traktory střední třídy pro zpracování půdy, polní a silniční dopravu. Pneumatika Alliance Farm Pro 845 vyniká i díky speciálním zahnutí R-1W multifunkčních zubů, ty nabízí extrémně vysoký jízdní komfort s velmi dobrým záběrem a dlouhou životností. Vysoký jízdní komfort s velice dobrým záběrem a dlouhou životností pneumatiky.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru