Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Farm Pro 845

Rozměry
Šířka
320
Profil
70
Průměr
R24
116A8
TL

Nově vyvinutá plocha mezi zuby pneumatik Alliance Farm Pro 845 zaručuje účinné samočištění. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Farm Pro 845 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí....
Více informací

Farm Pro 845

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nově vyvinutá plocha mezi zuby pneumatik Alliance Farm Pro 845 zaručuje účinné samočištění. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Farm Pro 845 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Farm Pro 845 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Alliance Farm PRO 845 je moderní radiální pneumatika pro traktory střední třídy pro zpracování půdy, polní a silniční dopravu. Pneumatika Alliance Farm Pro 845 vyniká i díky speciálním zahnutí R-1W multifunkčních zubů, ty nabízí extrémně vysoký jízdní komfort s velmi dobrým záběrem a dlouhou životností. Vysoký jízdní komfort s velice dobrým záběrem a dlouhou životností pneumatiky.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru