Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Farm Pro 846

Rozměry
Šířka
250
Profil
85
Průměr
R24
109/109A8/B
TL

FARM PRO série byla vyvinuta speciálně pro zemědělské traktory střední třídy. Pneumatika vyniká i díky speciálnímu zahnutí R-1W multifunkčních zubů. Moderní radiální pneumatika Alliance Farm PRO 846 pro traktory střední...
Více informací

Farm Pro 846

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

FARM PRO série byla vyvinuta speciálně pro zemědělské traktory střední třídy. Pneumatika vyniká i díky speciálnímu zahnutí R-1W multifunkčních zubů. Moderní radiální pneumatika Alliance Farm PRO 846 pro traktory střední třídy. Profil pohonu R-1W s mnohoúhlovým dezénem poskytuje dobrou trakci na mokré zemi. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Farm PRO 846 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Alliance Farm PRO 846 jsou vylepšené pneu oproti dezénu 842. Pneumatiky Alliance Farm PRO 846 vynikají velmi konkurenceschopnými cenami a špičkovou kvalitou izraelského výrobce. Dobré samočistící vlastnosti. Vyztužená patka a bočnice, široká styčná plocha dezénu v střední oblasti pro dobrý jízdní komfort. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Farm PRO 846 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Jsou schváleny i pro jízdu v 50 km / h. Nově vyvinutá plocha mezi zuby též zaručí účinné samočištění. Alliance Farm PRO 846 je moderní radiální pneumatika pro traktory střední třídy pro zpracování půdy, polní a silniční dopravu. Pneumatiky Alliance Farm PRO 846 pro traktory s rozsahem výkonu 160 koní. Tyto zuby nabízí extrémně vysoký jízdní komfort s velmi dobrým záběrem a dlouhou životností.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru