Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • implementní

Alliance Flotation 328

Rozměry
Šířka
400
Profil
60
Průměr
R15.5
145A8
TL 14PR

Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Flotation 328 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneumatika Alliance Flotation 328 je vhodná pro zemědělské stroje a tažená vozidla,...
Více informací

Flotation 328

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Flotation 328 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneumatika Alliance Flotation 328 je vhodná pro zemědělské stroje a tažená vozidla, její vysoká nosnost při nízkých hustících tlacích zabraňuje poškození polí a plodin. Speciálně vyztužený lem, ocelový pás a těžká konstrukce činí pneumatiku Alliance Flotation 328 ideální pro přívěsy, lesní přívěsy a lesní kombajny. Implement pneumatika Alliance Flotation 328 je určena na vleky, přívěsy a na zemědělské stroje. Ideální pro zemědělskou službu na traktorech, přívěsech a jiných tažených vozidlech vhodné jak k jízdě v terénu tak na silnici. Flotační, diagonální pneumatiky Alliance Flotation 328 pro tahané vozidla. Pneumatika Alliance Flotation 328 poskytuje vynikající jízdní komfort, vynikající samočistící schopnost, vysokou mobilitu stroje a výjimečný celkový výkon na silnici. Profil šetrný k půdě. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Flotation 328 zaručuje dlouhou životnost. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Flotation 328 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Vhodné i pro tahače (travnatý koberec). Pneumatika Alliance Flotation 328 je navržena tak, aby přepravovala těžké náklady v drsných podmínkách.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru