Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance Flotmaster 381 SB

Rozměry
Šířka
710
Profil
40
Průměr
R22.5
162D
TL

Jedinečný vzorek dezénu Alliance Flotmaster 381 SB, spolu s rameny s agresivnějšími zuby, umožňují maximální možnou stopu pneumatiky a nejnižší možný tlak na zemi. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Flotmaster...
Více informací

Flotmaster 381 SB
38 474 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Jedinečný vzorek dezénu Alliance Flotmaster 381 SB, spolu s rameny s agresivnějšími zuby, umožňují maximální možnou stopu pneumatiky a nejnižší možný tlak na zemi. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Flotmaster 381 SB poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneumatika Alliance Flotmaster 381 SB je radiální flotační pneumatika s ocelovým kordem vyvinutá pro potřeby specifické využití na citlivých plochách, které vyžadují optimální ochranu půdy a rostlin, jako jsou pastviny. Zaoblené ramena pro nejlepší šetrnost k půdě a drnu. Profil, který není vázaný směrem jízdy. Nízké zhutňování půdy prostředníctvím velké styčné plochy. Ramenní zuby pneumatiky Alliance Flotmaster 381 SB s vynikajícími schopnostmi samočištění umožňují adekvátní a stálou přilnavost a ovladatelnost, čímž se zabrání jakémukoli nadměrnému sklouznutí pneumatik a následnému poškození povrchu. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Flotmaster 381 SB zaručuje dlouhou životnost. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Flotmaster 381 SB chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Velký podíl profilu a nízký valivý odpor pro optimální účinnost paliva.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru