Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

Alliance Flotruck 382 All Steel

Rozměry
Šířka
400
Profil
55
Průměr
R22.5
146J
TL

Hluboký nesměrový typ blokového vzoru umožňuje vysokou pohyblivost pneumatiky Alliance Flotruck 382 v polích a komfortní vysokorychlostní jízdu po silnicích až do 100 km/h. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Flotruck...
Více informací

Flotruck 382 All Steel

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Hluboký nesměrový typ blokového vzoru umožňuje vysokou pohyblivost pneumatiky Alliance Flotruck 382 v polích a komfortní vysokorychlostní jízdu po silnicích až do 100 km/h. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Flotruck 382 zaručuje dlouhou životnost. Zaoblené ramena pro nejlepší šetrnost k půdě a drnu. Velký podíl profilu a nízký valivý odpor pro optimální účinnost paliva. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Flotruck 382 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Nízké zhutňování půdy prostředníctvím velké styčné plochy. Nová řada pneumatik Alliance Flotruck 382, vysoká objemová řada radiální flotily Alliance byla navržena tak, aby optimalizovala efektivitu zemědělských dopravních metod. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Flotruck 382 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Řada pneu Alliance Flotruck 382 zahrnuje celokovovou konstrukci kombinovanou se specifickou konstrukcí pláště a specifickými pryžovými směsmi.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru