Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní

Alliance Forestar 342

Rozměry
Šířka
650
Profil
65
Průměr
R38
179/171A2/A8
TL 16PR

Dobrá trakce díky lepšímu přizpůsobení půdě. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 342 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Vyztužené boční stěny, nylonová vrstva a ocelový kord....
Více informací

Forestar 342

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dobrá trakce díky lepšímu přizpůsobení půdě. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 342 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Vyztužené boční stěny, nylonová vrstva a ocelový kord. Radiální technologie umožňuje tišší jízdu. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestar 342 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 radiálního typu pro forwardery a lesní traktory. Traktorová pneumatika určená do lesů pro traktory a vyvážečky. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 je určena na harvestory a vyvážecí soupravy do lesa. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 342 zaručuje dlouhou životnost. Odolná při pásovém použití díky mezidezénu. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 je určena na harvestory a vyvážecí soupravy do lesa. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 má v běhounu ocelový nárazník a proto je ideální k použití na lesní práce v jakémkoliv terénu. Pneumatika Alliance Forestar 342 vhodná pro lesní traktory. Odolná nylonová kostra pláště s ocelovým kordem a vyztuženými bočnicemi.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru