Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní - flotační

Alliance Forestar 342

Rozměry
Šířka
710
Profil
45
Průměr
R26.5
175/168A2/A8
TL

Flotační pneumatika Alliance Forestar 342 vhodná pro lesní traktory. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestar 342 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Traktorová pneumatika určená...
Více informací

Forestar 342
76 299 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Flotační pneumatika Alliance Forestar 342 vhodná pro lesní traktory. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestar 342 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Traktorová pneumatika určená do lesů pro traktory a vyvážečky. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 je určena na harvestory a vyvážecí soupravy do lesa. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 342 zaručuje dlouhou životnost. Radiální technologie umožňuje tišší jízdu. Odolná při pásovém použití díky mezidezénu. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 radiálního typu pro forwardery a lesní traktory. Dobrá trakce díky lepšímu přizpůsobení půdě. Vyztužené boční stěny, nylonová vrstva a ocelový kord. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 má v běhounu ocelový nárazník a proto je ideální k použití na lesní práce v jakémkoliv terénu. Lesní pneumatika Alliance Forestar 342 je určena na harvestory a vyvážecí soupravy do lesa. Odolná nylonová kostra pláště s ocelovým kordem a vyztuženými bočnicemi. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 342 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru