Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní - flotační

Alliance Forestar 344

Rozměry
Šířka
800
Profil
40
Průměr
R26.5
177/170A2/A8
TL 20PR

Flotační pneumatiky Alliance Forestar 344 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Lesní pneumatika Alliance Forestar 344 pro stroje CTL s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pevná,...
Více informací

Forestar 344

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Flotační pneumatiky Alliance Forestar 344 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Lesní pneumatika Alliance Forestar 344 pro stroje CTL s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 343 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestar 344 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 344 zaručuje dlouhou životnost. Trakční profil s dobrým samočištěním pneumatik. Vysoká trakce umožňuje účinnou práci pneumatiky Alliance Forestar 344 i bez řetězů. Odolná nylonová kostra pláště s ocelovým kordem a vyztuženými bočnicemi.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru