Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní

Alliance Forestar 346

Rozměry
Šířka
600
Profil
65
Průměr
R34
164/157A2/A8
TL 14PR

Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 346 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Silná nylonová kostra pláště pneumatiky. Pneu Alliance Forestar 346 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků...
Více informací

Forestar 346

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 346 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Silná nylonová kostra pláště pneumatiky. Pneu Alliance Forestar 346 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Lesní pneumatika Alliance Forestar 346 má v běhounu ocelový nárazník a proto je ideální k použití na lesní práce v jakémkoliv terénu. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestar 346 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Vyztužené bočnice a vysoká základní guma. Silná nylonová konstrukce pneumatiky Alliance Forestar 346 zaručuje dlouhou životnost. Pneumatika Alliance Forestar 346 je vhodná pro harvestory s ocelovým kordem a vyztuženými bočnicemi. Ocelový kord. Lesní pneumatika Alliance Forestar 346 je určena na harvestory a vyvážecí soupravy do lesa.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru