Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní - flotační

Alliance Forestry 331

Rozměry
Šířka
800
Profil
45
Průměr
R30.5
181/174A2/A8
TL 20PR

Hlavní konstrukční vlastností pneumatiky Alliance Forestry 331 je silné nylonové opláštění a ocelové pásy, silné a husté bočnice a speciální běhounová směs. Pneumatika Alliance Forestry 331 je vhodná pro lesní...
Více informací

Forestry 331
129 903 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Hlavní konstrukční vlastností pneumatiky Alliance Forestry 331 je silné nylonové opláštění a ocelové pásy, silné a husté bočnice a speciální běhounová směs. Pneumatika Alliance Forestry 331 je vhodná pro lesní traktory s ocelovým kordem a vyztuženými bočnicemi. Vyztužené bočnice a vysoká základní guma. Pneu Alliance Forestry 331 je vyvinuta především pro použití na moderních lesnických harvestorech a vyvážečkách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestry 331 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Pneumatika Alliance Forestry 331 má vysoké trakční schopnosti, vysokou přilnavost a nízkou spotřebu paliva. Vhodné pro stroje CTL. Vhodná také pro kolové bagry a nakladače pracující v těžkých terénních podmínkách. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestry 331 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Možnost aplikace v zemědělství, zejména pokud jde o náročné povrchy. Velký objem pneumatiky Alliance Forestry 331 přispívá k nízkému zhutnění půdy a vysokému jízdnímu komfortu v lesnictví a zemědělství. Silná nylonová konstrukce Alliance Forestry 331 zaručuje dlouhou životnost. Silná nylonová kostra pláště. Příslib dlouhé životnosti pneumatiky Alliance Forestry 331 v těžkých pracovních podmínkách v lese, stejně jako při dlouhodobé práci v zemědělství. Ocelový kord. Pneu Alliance Forestry 331 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru