Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní

Alliance Forestry 356

Rozměry
Šířka
13.60
Profil
-
Průměr
R28
138/130A2/A8
TL 10PR

Pneumatika Alliance Forestry 356 byla navržena pro optimální trakci, nízký skluz a zvýšenou úsporu paliva. Moderní diagonální pneumatika Alliance Forestry 356 pro lesnické využití. Silná nylonová konstrukce Alliance Forestry 356...
Více informací

Forestry 356

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Alliance Forestry 356 byla navržena pro optimální trakci, nízký skluz a zvýšenou úsporu paliva. Moderní diagonální pneumatika Alliance Forestry 356 pro lesnické využití. Silná nylonová konstrukce Alliance Forestry 356 zaručuje dlouhou životnost. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestry 356 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Pneu Alliance Forestry 356 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Extra zesílené bloky běhounu navržené pro zvýšení síly a zlepšení pevnosti při práci. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestry 356 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Silné a robustní boční stěny. Hlavní vlastnosti pneumatiky Alliance Forestry 356: pevná nylonová konstrukce, trojitě zesílené ocelové opásání kostry pro kompletní ochranu proti proražení. Pneumatika Alliance Forestry 356 je určena pro silné traktory v těžkých a náročných podmínkách v lese.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru