Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • lesní

Alliance Forestry 360

Rozměry
Šířka
710
Profil
70
Průměr
R38
175/168A2/A8
TL

Umožňuje excelentní trakci i nízké zhutňování půdy. Lesní pneumatika Alliance Forestry 360 série 65/70 pro traktory používané v lese poskytuje vynikající stabilitu při použití. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestry...
Více informací

Forestry 360

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Umožňuje excelentní trakci i nízké zhutňování půdy. Lesní pneumatika Alliance Forestry 360 série 65/70 pro traktory používané v lese poskytuje vynikající stabilitu při použití. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Forestry 360 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Dobré vlastnosti samočištění a ochrana před prořezáním. Silná nylonová konstrukce Alliance Forestry 360 zaručuje dlouhou životnost. Vysoký objem vzduchu pro vysoké nosnosti zároveň při nízkém tlaku vzduchu. Traktorová pneumatika určená do lesů pro traktory a vyvážečky. Pneu Alliance Forestry 360 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Vyztužené bočnice, vrstvy ocelového kordu a speciální směs gumy pro nejtěžší použití v lese. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Forestry 360 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Pneumatika Alliance Forestry 360 je vhodná pro lesní traktory s ocelovým kordem a vyztuženými bočnicemi.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru