Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

Alliance Multistar 376

Rozměry
Šířka
900
Profil
60
Průměr
R32
176/176A8/B
TL

Zvýšená trakce a dobrá ochrana rostlin je zajištěna 45 stupňovými zuby pneu Alliance Multistar 376 s dobrou samočisticí schopností. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Multistar 376 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené...
Více informací

Multistar 376
135 808 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zvýšená trakce a dobrá ochrana rostlin je zajištěna 45 stupňovými zuby pneu Alliance Multistar 376 s dobrou samočisticí schopností. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Multistar 376 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Silná nylonová konstrukce Alliance Greenland 387 zaručuje dlouhou životnost. AS radiální traktorová pneumatika pro vysokou zátěž. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Multistar 376 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Pneu Alliance Multistar 376, kombajnová pneumatika Alliance Multistar 376 je určena do zemědělství na vysoce výkonné sklízecí stroje Alliance Multistar 376 svojí radiální konstrukcí umožňuje pohodlnou jízdu na všech terénech za normálního tlaku s větší nosností. Pneu Alliance Multistar 376 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Vysoko objemové výkonné pneumatiky Alliance Multistar 376 pro traktory, kombajny, rozmetadla s nylonovou a ocelovou kostrou.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru