Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • komunální

Alliance Multiuse 550

Rozměry
Šířka
460
Profil
70
Průměr
R24
159/159A8/D
TL

Základní směrový design pneumatiky Alliance Multiuse 550, dělený oddělenými bloky, zajišťuje dobrou přilnavost na měkkých plochách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Multiuse 550 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením...
Více informací

Multiuse 550

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Základní směrový design pneumatiky Alliance Multiuse 550, dělený oddělenými bloky, zajišťuje dobrou přilnavost na měkkých plochách. Pevná, nylonová, diagonální konstrukce pneumatiky Alliance Multiuse 550 chrání proti mechanickým poruchám a poškozením pneumatiky vlhkostí. Pneumatiky Alliance Multiuse 550 izraelského výrobce pro komunální použití vynikají především velmi dobrým výkonem a krátkou brzdnou dráhou především v zimních podmínkách. Speciální pryžová směs pneumatiky Alliance Multiuse 550 poskytuje potřebnou flexibilitu, snížené opotřebení a odolnost vůči praskání a trhání. Speciální zimní směs pneu Alliance Multiuse 550 umožňuje použití i při velmi nízkých teplotách. Specifický blokový dezén běhounů umožňuje vysoké výkony na zasněžených terénech i na písečných terénech. Kryt ocelových řemenů navíc poskytuje nejúčinnější ochranu proti propíchnutí. Pneu Alliance Multiuse 550 splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách. Průmyslová řada Alliance Multiuse 550 byla vyvinutá pro specifické aplikace na průmyslových traktorech, nakladačích a průmyslových traktorech (traktory zabývající se převážně dopravou na tvrdých plochách a kompaktních stavebních strojích). Silná nylonová konstrukce Alliance Greenland 387 zaručuje dlouhou životnost. Navíc vysoký počet bloků a poměr gumy k prázdnému běhounu Alliance Multiuse 550 umožňují dlouhou životnost proti opotřebení běhounu a nízké valivé odpory během přepravy na tvrdých plochách. Rovnoměrné rozložení tlaku na zemi a rovnoměrné opotřebení běhounu Alliance Multiuse 550 zajišťuje ocelová konstrukce kostry.

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru