Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktor

BKT Agrimax Teris

Rozměry
Šířka
800
Profil
65
Průměr
R32
178/175A8/B
TL

AGRIMAX TERIS je správným partnerem pro všechny vaše kombinované operace. Společnost BKT se zavázala, že vám poskytne radiální pneumatiky na úplné špičce, abyste zvýšili svůj výnos. Výhody pneumatiky BKT Agrimax...
Více informací

Agrimax Teris

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

AGRIMAX TERIS je správným partnerem pro všechny vaše kombinované operace. Společnost BKT se zavázala, že vám poskytne radiální pneumatiky na úplné špičce, abyste zvýšili svůj výnos. Výhody pneumatiky BKT Agrimax Teris: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Pneumatiky BKT Agrimax Teris disponují pevnou kordovou vrstvou a silnými nárazníky pneumatiky. Pneumatiky BKT Agrimax Teris mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Vynikající handling je dosažen díky využití jedinečné pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel. Lepší handling a přilnavost na komunikacích, dlouhá životnost, zlepšená ochrana vůči aquaplaningu. Konstrukce pneumatiky BKT Agrimax Teris zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách. Dnešní vysoce výkonné kombajny vyžadují pneumatiky, které jsou schopné podporovat těžká zařízení a náklady bez poškození plodin. Pneumatiky BKT Agrimax Teris mají velké množství drážek v blocích svého dezénu. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost a mimořádný záběr.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru