Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • flotační

BKT Flotation 558

Rozměry
Šířka
500
Profil
45
Průměr
R22.5
154/150A8/B
TL 16PR

Kvalitní implement pneumatika určená pro zemědělské stroje a přívěsy pro zpracování půdy a silniční dopravu. Pneumatiky BKT Flotation 558 skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší...
Více informací

Flotation 558

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Kvalitní implement pneumatika určená pro zemědělské stroje a přívěsy pro zpracování půdy a silniční dopravu. Pneumatiky BKT Flotation 558 skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Výhody pneumatik BKT Flotation 558: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Díky vysoké odolnosti je BKT FL-558 vhodná i pro velmi obtížné terénní podmínky. Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika BKT Flotation 558 pohodlí a bezpečnost, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost a mimořádný záběr. Handling a krátká brzdná dráha pneu BKT Flotation 558 na mokrém povrchu, penumatika disponuje pevnou kordovou vrstvou a silnými pneu nárazníky. Konstrukce pneumatiky BKT Flotation 558 zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách a moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Design a dezén pneumatik BKT Flotation 558 dodávají jedinečný vzhled a pneumatika pak vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce. BKT FLOTATION 558 flotační pneumatika pro vysoké zatížení při nízkém tlaku vzduchu vhodná jak na cesty, tak na pole, kde zajišťuje minimální zhutnění půdy. Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Pneumatiky BKT Flotation 558 mají velké množství drážek v blocích svého dezénu, čímž pneu BKT Flotation 558 pomáhá předcházet aquaplanningu. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky BKT Flotation 558 jsou dosaženy díky využití speciální pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel pneumatiky. Pneumatiky BKT Flotation 558 mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Dlouhá životnost, zlepšená ochrana vůči aquaplaningu. FLOTATION 558 je pneumatika vhodná pro kombajny a lisy na seno a pro přívěsy na silnici i mimo ni. Pneumatiky BKT Flotation 558 nabízí skvělou přilnavost a asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatik BKT Flotation 558, zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Díky technologiím použitým při výrobě pneumatiky BKT Flotation 558 je pneumatika tichá. Doporučuje se zejména na bahnitém povrchu a vždy, když je pro dobré půdní opracování zásadní dobrá trakce a vysoká míra flotace.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru