Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • zahradní technika

BKT LG 306

Rozměry
Šířka
23.00
Profil
8.50
Průměr
R12
TL 6PR

Zahradní pneumatika uzpůsobená na trávu vhodná pro sekačky. V některých velikostech je LG 306 také způsobilá pro přepravu prostředků na letištích a malých traktorů v obcích / údržbových podnicích. Specifický...
Více informací

LG 306

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zahradní pneumatika uzpůsobená na trávu vhodná pro sekačky. V některých velikostech je LG 306 také způsobilá pro přepravu prostředků na letištích a malých traktorů v obcích / údržbových podnicích. Specifický vzorec pneumatiky zlepšuje manipulovatelnost a ovladatelnost. Zahradní pneumatika BKT LG 306 je levná pneumatika na zahradní traktůrky, která nalezne své uplatnění při sekání trávy, při údržbě zeleně v obci a při dopravě na kratší vzdálenosti na malotraktorech. Pneumatika pro zahradní techniku, malé traktory a komunální techniku. Zahradní pneumatika BKT LG 306 je určena na zahradní traktůrky a sekačky všeho druhu. Speciální vzorec běhounu činí pneumatiku jemnou na zemi a současně usnadňuje manipulaci. LG 306 je k dispozici v "aramid-belted" verzi pro uživatele, kteří potřebují zvýšenou odolnost proti propíchnutí. Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika BKT LG 306 pohodlí a bezpečnost, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Dlouhá životnost, zlepšená ochrana vůči aquaplaningu. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost a mimořádný záběr. Pneumatiky BKT LG 306 nabízí skvělou přilnavost a asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatik BKT LG 306, zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Díky technologiím použitým při výrobě pneumatiky BKT LG 306 je pneumatika tichá. Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Pneumatiky BKT LG 306 skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Výhody pneumatik BKT LG 306: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky BKT LG 306 jsou dosaženy díky využití speciální pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel pneumatiky. Handling a krátká brzdná dráha pneu BKT LG 306 na mokrém povrchu, penumatika disponuje pevnou kordovou vrstvou a silnými pneu nárazníky. Konstrukce pneumatiky BKT LG 306 zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách a moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Pneumatiky BKT LG 306 mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Pneumatiky BKT LG 306 mají velké množství drážek v blocích svého dezénu, čímž pneu BKT LG 306 pomáhá předcházet aquaplanningu. Design a dezén pneumatik BKT LG 306 dodávají jedinečný vzhled a pneumatika pak vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Nahoru