Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • zahradní technika

BKT LG Smooth

Rozměry
Šířka
18.00
Profil
10.50
Průměr
R10
TL 2PR

LG SMOOTH je trávníková a zahradní pneumatika vhodná pro sekačky. Zatímco pneumatika je na zemi jemná, zlepšená konstrukce zajišťuje větší odolnost, životnost a usnadňuje manipulaci. LG SMOOTH je k dispozici...
Více informací

LG Smooth

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

LG SMOOTH je trávníková a zahradní pneumatika vhodná pro sekačky. Zatímco pneumatika je na zemi jemná, zlepšená konstrukce zajišťuje větší odolnost, životnost a usnadňuje manipulaci. LG SMOOTH je k dispozici v provedení "aramid-belted" pro uživatele, kteří potřebují zvýšenou odolnost proti propíchnutí. Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika BKT LG Smooth pohodlí a bezpečnost, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky BKT LG Smooth jsou dosaženy díky využití speciální pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel pneumatiky. Design a dezén pneumatik BKT LG Smooth dodávají jedinečný vzhled a pneumatika pak vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce. Handling a krátká brzdná dráha pneu BKT LG Smooth na mokrém povrchu, penumatika disponuje pevnou kordovou vrstvou a silnými pneu nárazníky. Konstrukce pneumatiky BKT LG Smooth zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách a moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Pneumatiky BKT LG Smooth mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Díky technologiím použitým při výrobě pneumatiky BKT LG Smooth je pneumatika tichá. Výhody pneumatik BKT LG Smooth: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru