Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • přední traktorová

BKT TF 9090

Rozměry
Šířka
4.00
Profil
-
Průměr
R19
64A8
TT 4PR

Přední traktorové pneumatiky. Jednoduchá ovladatelnost. Směrová stabilita na mokrých podkladech. TF 9090 je polní pneumatika určená pro traktory na orbu půdy. Jeho "speciální" verze zajišťuje mimořádnou odolnost proti propíchnutí při...
Více informací

TF 9090

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Přední traktorové pneumatiky. Jednoduchá ovladatelnost. Směrová stabilita na mokrých podkladech. TF 9090 je polní pneumatika určená pro traktory na orbu půdy. Jeho "speciální" verze zajišťuje mimořádnou odolnost proti propíchnutí při použití pneumatik v kritických podmínkách. Pneumatiky BKT TF 9090 mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika BKT TF 9090 pohodlí a bezpečnost, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Konstrukce pneumatiky BKT TF 9090 zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách a moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Díky technologiím použitým při výrobě pneumatiky BKT TF 9090 je pneumatika tichá. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky BKT TF 9090 jsou dosaženy díky využití speciální pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel pneumatiky. Výhody pneumatik BKT TF 9090: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Design a dezén pneumatik BKT TF 9090 dodávají jedinečný vzhled a pneumatika pak vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce. Handling a krátká brzdná dráha pneu BKT TF 9090 na mokrém povrchu, penumatika disponuje pevnou kordovou vrstvou a silnými pneu nárazníky.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru