Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktorová

BKT TR 135

Rozměry
Šířka
8.30
Profil
-
Průměr
R24
100/96A6/A8
TT 6PR

Pneumatika je určená pro obdělávání půdy a pro postřik. Některé velikosti a provedení jsou vhodné i pro bagry , přívěsy a kombajny. Pneu má trakční, samočisticí vlastnosti a stabilitu, které...
Více informací

TR 135

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika je určená pro obdělávání půdy a pro postřik. Některé velikosti a provedení jsou vhodné i pro bagry , přívěsy a kombajny. Pneu má trakční, samočisticí vlastnosti a stabilitu, které činí tuto pneumatiky ideálním partnerem v obtížných půdních podmínkách. Pneumatiky BKT TR 135 skvěle přilnou k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Handling a krátká brzdná dráha pneu BKT TR 135 na mokrém povrchu, penumatika disponuje pevnou kordovou vrstvou a silnými pneu nárazníky. Pneumatiky BKT TR 135 nabízí skvělou přilnavost a asymetrický profil a optimalizovaná stopa pneumatik BKT TR 135, zajišťují vynikající kontrolu nad jízdou a spolehlivou odezvu řízení. Výhody pneumatik BKT TR 135: pevný středový blok – vylepšená odezva řízení a posílení stability, vylepšené jízdní a brzdné vlastnosti za mokra, pevný středový blok pro vysokou stabilitu a manévrování, pravidelné rozložení tlaku a tuhosti bez ohledu na rychlost pro zachování parametrů a trvanlivosti, vylepšená citlivost i zpětná vazba. Pneumatiky BKT TR 135 mají zpevněné ramenní bloky, které jsou podstatné během zatáčení. Konstrukce pneumatiky BKT TR 135 zaručuje odolnost a spolehlivost i v náročných podmínkách a moderní sloučeniny s vysokým obsahem siliky zajišťují dlouhý kilometrový výkon a nízkou hlučnost. Díky technologiím použitým při výrobě pneumatiky BKT TR 135 je pneumatika tichá. Využitím vysoce kvalitních materiálů kombinuje pneumatika BKT TR 135 pohodlí a bezpečnost, výsledkem je pneumatika vyrobená z high-tech materiálů. Design a dezén pneumatik BKT TR 135 dodávají jedinečný vzhled a pneumatika pak vyniká v přilnavosti, ovladatelnosti, komfortu a brzdění na suché i mokré vozovce. Dlouhá životnost, zlepšená ochrana vůči aquaplaningu. Vynikající handling a krátká brzdná dráha pneumatiky BKT TR 135 jsou dosaženy díky využití speciální pryskyřice v běhounu, která zvyšuje trakci lamel pneumatiky. Pneumatiky mají díky svému unikátnímu designu běhounu zlepšenou akceleraci v různých podmínkách. Hustý lamelový systém zajišťuje maximální přilnavost a mimořádný záběr. Pneumatiky BKT TR 135 mají velké množství drážek v blocích svého dezénu, čímž pneu BKT TR 135 pomáhá předcházet aquaplanningu.

BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Z tohoto důvodu investuje do výzkumu pneumatik a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou ze silných stránek. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla, ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru