Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Traktorové zadní

Cultor AS - Agri 06

Rozměry
Šířka
12.4
Profil
-
Průměr
-24
TT

Pneumatiky Cultor AS - Agri 06 mají bezpečné jízdní vlastnosti v kopcovitém nebo svažitém terénu. Vynikající záběr díky vysokým záběrovým zubům. Vysoký kilometrový výkon díky použité směsi odolné proti opotřebení....
Více informací

AS - Agri 06

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatiky Cultor AS - Agri 06 mají bezpečné jízdní vlastnosti v kopcovitém nebo svažitém terénu. Vynikající záběr díky vysokým záběrovým zubům. Vysoký kilometrový výkon díky použité směsi odolné proti opotřebení. Dobrá samočisticí schopnost díky hladkému povrhu mezi zuby.

Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťů. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03. V prodeji jsou od prosince 2015.

Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru