Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Traktorové přední

Cultor AS - Front 10

Rozměry
Šířka
6.0
Profil
-
Průměr
-19
TT

Pneumatiky Cultor AS - Front 10 s podélnými drážkami a vysokým pozitivním zaplněním dezénu pneumatiky zajišťují bezpečnou jízdu a dobré držení stopy. Pneumatiky Cultor pro přední kola traktorů jsou vhodné...
Více informací

-29%
AS - Front 10
2 611 Kč 1 846 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-29%

Pneumatiky Cultor AS - Front 10 s podélnými drážkami a vysokým pozitivním zaplněním dezénu pneumatiky zajišťují bezpečnou jízdu a dobré držení stopy. Pneumatiky Cultor pro přední kola traktorů jsou vhodné pro řízené osy traktorů. Záběrový profil AS-Front 13 je vhodný i pro poháněná kola.

Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort. V prodeji jsou od prosince 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03.

Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťů.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru