Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Traktorové zadní

Cultor RD-03

Rozměry
Šířka
650
Profil
65
Průměr
R38
166/169D/A8
TL

Pneumatika Cultor RD-03 je všestranná pneumatika pro široké použití s vyváženými vlastnostmi pro různorodé podmínky v zemědělství. Větší kontaktní plocha a nižší provozní huštění pro menší utužení půdy. Velmi dobrý...
Více informací

-33%
RD-03
52 066 Kč 34 917 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-33%

Pneumatika Cultor RD-03 je všestranná pneumatika pro široké použití s vyváženými vlastnostmi pro různorodé podmínky v zemědělství. Větší kontaktní plocha a nižší provozní huštění pro menší utužení půdy. Velmi dobrý záběr s malým prokluzem. Delší životnost díky běhounu odolnému opotřebení. Vyrobeno v Evropě.

Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort. V prodeji jsou od prosince 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03.

Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťů.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru