Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Implement

Cultor T7

Rozměry
Šířka
7.0
Profil
-
Průměr
-12
TL

Průmyslová pneumatika s odolnou konstrukcí Cultor T7 má široký dezén se třemi žebry a je vhodná pro všechny druhy zemědělských provozů. Rovnoměrné opotřebení a dlouhá životnost pneumatiky. Vyrobeno v Evropě. Více informací

-29%
T7
2 706 Kč 1 911 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-29%

Průmyslová pneumatika s odolnou konstrukcí Cultor T7 má široký dezén se třemi žebry a je vhodná pro všechny druhy zemědělských provozů. Rovnoměrné opotřebení a dlouhá životnost pneumatiky. Vyrobeno v Evropě.

Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort. V prodeji jsou od prosince 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03.

Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťů.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru