Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AC 70 G

Rozměry
Šířka
680
Profil
85
Průměr
R32
178A8
TL Traktor

Díky své kompaktnosti splňuje úzká konstrukce pneumatiky zákonné požadavky na šířku vozidla (limitovaná šířka vozidla). Větší styčná plocha než u standardních kombajnových pneumatik zaručuje větší ohleduplnost a šetrnost k půdě...
Více informací

-29%
AC 70 G
83 463 Kč 59 640 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-29%

Díky své kompaktnosti splňuje úzká konstrukce pneumatiky zákonné požadavky na šířku vozidla (limitovaná šířka vozidla). Větší styčná plocha než u standardních kombajnových pneumatik zaručuje větší ohleduplnost a šetrnost k půdě a rozšiřuje časový rámec sklizně. Pneumatiky na sklizňové stroje. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Kombajnová pneumatika s maximální nosností v cyklickém režimu. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AC 70 G dobrou stabilitu a dobrý záběr. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu.

Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AC 70 G díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Pneumatika Mitas AC 70 G má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Konstrukce pneumatiky Mitas AC 70 G zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Extrémně nízký hustící tlak – vysoká nosnost v režimu CHO. Dezén pneumatiky Mitas AC 70 G má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika Mitas AC 70 G má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru