Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AC 85

Rozměry
Šířka
380
Profil
95
Průměr
R38
147D
TL Traktor

Pneumatika, která může být použita pro dvojité upevnění na 4WD traktorech. Pneumatika Mitas AC 85 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Díky záběrovým i vodicím...
Více informací

-28%
AC 85

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-28%

Pneumatika, která může být použita pro dvojité upevnění na 4WD traktorech. Pneumatika Mitas AC 85 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AC 85 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Odolná radiální pneumatika s vyváženými vlastnostmi pro širokou škálu aplikací jak na poli, tak na silnici. Dezén pneumatiky Mitas AC 85 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi.

Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AC 85 díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Vynikající dlouhá životnost pneumatik díky použití běhounové směsi odolné proti opotřebení. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas AC 85 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Konstrukce pneumatiky Mitas AC 85 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Velká kontaktní plocha zlepšuje trakci. Moderní design nabízí vynikající výkon, trakci, odolnost a dlouhou životnost pneumatik.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru