Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • traktorová

Mitas AC70 T

Rozměry
Šířka
300
Profil
70
Průměr
R20
110/110A8/B
TL

Konstrukce pneumatiky Mitas AC 70 T zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Široká záběrová pneumatika pro těžkou polní práci. Pneumatika Mitas AC 70 T má díky svému dezénu dobrou směrovou...
Více informací

-31%
AC70 T
10 350 Kč 7 123 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-31%

Konstrukce pneumatiky Mitas AC 70 T zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Široká záběrová pneumatika pro těžkou polní práci. Pneumatika Mitas AC 70 T má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AC 70 T dobrou stabilitu a dobrý záběr. Univerzálnost – Široké použití vhodné i pro traktory do vinohradů a sadů.

Trakce – Vysoké záběrové zuby pro větší trakci při polní práci. Dezén pneumatiky Mitas AC 70 T má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Samočisticí schopnost – Výborná samočisticí schopnost redukuje prokluz a zlepšuje přenos tahových sil. Ekonomika – Dlouhá životnost a výborná trakce vede k úsporám při provozu. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AC 70 T díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Pneumatika Mitas AC 70 T má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru