Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Implement

Mitas Agriterra 02

Rozměry
Šířka
560
Profil
45
Průměr
R22.5
160D
TL

Minimální hlučnost díky větší styčné ploše pneumatiky. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu...
Více informací

-30%
Agriterra 02

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Minimální hlučnost díky větší styčné ploše pneumatiky. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas Agriterra 02 díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Radiální pneumatiky s vysokou nosností pro nepoháněná kola zemědělské techniky. Pneumatika Mitas Agriterra 02 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Dezén pneumatiky Mitas Agriterra 02 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Široké uplatnění v zemědělství: plošinové vozy, zemědělské nosiče, přívěsy a návěsy, cisterny aj.

Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Pneumatika Mitas Agriterra 02 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas Agriterra 02 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Konstrukce pneumatiky Mitas Agriterra 02 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru