Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AGRITERRA 02

Rozměry
Šířka
850
Profil
50
Průměr
R30.5
182D
TL Implement

Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AGRITERRA 02 díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Široké uplatnění v zemědělství: plošinové vozy,...
Více informací

-28%
AGRITERRA 02

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-28%

Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AGRITERRA 02 díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Široké uplatnění v zemědělství: plošinové vozy, zemědělské nosiče, přívěsy a návěsy, cisterny aj. Minimální hlučnost díky větší styčné ploše pneumatiky. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu.

Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AGRITERRA 02 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Dezén pneumatiky Mitas AGRITERRA 02 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Pneumatika Mitas AGRITERRA 02 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Pneumatika Mitas AGRITERRA 02 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Radiální pneumatiky s vysokou nosností pro nepoháněná kola zemědělské techniky. Konstrukce pneumatiky Mitas AGRITERRA 02 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Vynikající samočisticí schopnosti.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru