Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Implement

Mitas Agriterra 04

Rozměry
Šířka
800
Profil
65
Průměr
R32
185D
TL

Pneumatiky AGRITERRA 04 jsou díky zaoblenému ramenu běhounu a prodloužené stopě velmi šetrné k travním porostům a vyznačují se nízkými emisemi hluku, valivým odporem a spotřebou paliva. Konstrukce pneumatiky Mitas...
Více informací

-30%
Agriterra 04

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Pneumatiky AGRITERRA 04 jsou díky zaoblenému ramenu běhounu a prodloužené stopě velmi šetrné k travním porostům a vyznačují se nízkými emisemi hluku, valivým odporem a spotřebou paliva. Konstrukce pneumatiky Mitas Agriterra 04 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas Agriterra 04 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Dezén pneumatiky Mitas Agriterra 04 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Radiální pneumatiky AGRITERRA se vyznačují vysokou nosností a jsou navrženy pro nepoháněná kola celé řady zemědělských vozidel (ploché nákladní vozy, rychle se pohybující zemědělské přívěsy, cisternové kontejnery atd). Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu.

Pneumatika Mitas Agriterra 04 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. AGRITERRA 04 rozšiřuje stávající řadu pneumatik Mitas AGRITERRA 02 a AGRITERRA 03. Pneumatika Mitas Agriterra 04 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas Agriterra 04 díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru