Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AR-03 UNI SERVICE

Rozměry
Šířka
500
Profil
50
Průměr
R17
149D
TL Implement

Vysokokapacitní radiální pneumatiky pro volnoběžná kola zemědělských strojů. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Konstrukce pneumatiky Mitas AR-03 UNI SERVICE zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Výborná samočisticí...
Více informací

-28%
AR-03 UNI SERVICE
14 660 Kč 10 596 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-28%

Vysokokapacitní radiální pneumatiky pro volnoběžná kola zemědělských strojů. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Konstrukce pneumatiky Mitas AR-03 UNI SERVICE zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Výborná samočisticí schopnost. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AR-03 UNI SERVICE díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Díky vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AR-03 UNI SERVICE dobrou stabilitu.

Pneumatika Mitas AR-03 UNI SERVICE má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Široké využití v zemědělství - plošinové vozíky, přívěsy a návěsy, cisterny atd. Dezén pneumatiky Mitas AR-03 UNI SERVICE má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Minimální hladina hluku v důsledku větší plochy kontaktů pneumatiky. Pneumatika Mitas AR-03 UNI SERVICE má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru