Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas CFO HC3000

Rozměry
Šířka
520
Profil
85
Průměr
R42
177B
TL Traktor

Pneumatika Mitas CFO HC3000 má index rychlosti "B", takže jsou možné rychlosti až 50 km / h se zatížením 8 750 kg a jmenovitým tlakem 2,8 baru. Pneumatika je navržena...
Více informací

-30%
CFO HC3000
73 616 Kč 51 578 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Pneumatika Mitas CFO HC3000 má index rychlosti "B", takže jsou možné rychlosti až 50 km / h se zatížením 8 750 kg a jmenovitým tlakem 2,8 baru. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Pneumatika Mitas CFO HC3000 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas CFO HC3000 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Pneumatika Mitas CFO HC3000 je vyráběna ve verzi CFO (Cyclic Field Operation), která zajišťuje vyšší zatížitelnost oproti standardním pneumatikám při sklizni. Větší rozměry pneumatik Mitas CFO HC3000 mají za následek menší zhutnění půdy a lepší ochranu půdy, také je možný lepší přenos výkonu a zmenšení skluzu. Dezén pneumatiky Mitas CFO HC3000 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas CFO HC3000 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Konstrukce pneumatiky Mitas CFO HC3000 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru